Контакт

Address:  Бул.8-ми Септември бр.2 кат 1 ( кај Веро Тафталиџе, зграда на Комплекс Македонија)
City or Suburb:  1000 Скопје, Северна Македонија
Phone:  ++ 389 (0)2 3115 816, ++389 (0)2 3214-448
Email:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 

 

Работно време: Понеделник - Петок 8:30h - 16:30h

 

Лица за слободен пристап до информации од јавен карактер на Нотарска Комора на РСМ

Секретар на НКРСМ
Тања Илиќ  мобилен: +389 078 219 867 е-маил:   Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Технички секретар на НКРСМ
Сузана Кузмановска мобилен: + 389 078 219 866  e-mail:   Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Офицер за заштита на личните податоци
Трајкова Марика
e-маил Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Тел. 070/800-236

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со ѕвездичка (*) се задолжителни.
Посетете не

бул. 8-ми Септември, бр. 2 кат 1, 
1000 Скопје
Република Северна Македонија

Локација

Контактирајте не

Тел: + 389 (0)2 3115 816

Email: contact@nkrm.mk
Работно време

НКРСМ

Понеделник - Петок
8:30 - 16:30